Home / Відео / Трагедія Саліни: “Правий сектор” Львівщини віддав шану знищеним українцям

Трагедія Саліни: “Правий сектор” Львівщини віддав шану знищеним українцям

Три тисячі шістсот людей… Таку кількість жертв називають сучасні дослідники, коли говорять про соляну копальню Саліна, що на Старосамбірщині. Саме сюди наприкінці червня 1941 року кати-комуняки звозили для знищення неугодних українців, аби ті не становили навіть потенційної загрози сталінському режиму. Вже традицією стало вшанування пам’яті невинних людей – щорічно в Саліну приїжджають небайдужі, аби помолитись та віддати шану жертвам бузувірського режиму. Серед них – активісти “Правого сектора”.

Безымянный_1

Короткий екскурс в історію. З нападом Гітлера на Радянський союз перед Москвою стало питання, що робити із тисячами в’язнів, серед яких було чимало ідеологічних ворогів радянського союзу. За інформацією “Українськї правди”,це були не лише члени патріотичних організацій, а звичайні студенти, вчителі, священики, бізнесмени – тобто еліта, яка потенційно могли складати сталінському режиму небезпеку. Згодом серед знищених в’язнів виявляли і дітей. Катами було прийнято рішення “утилізувати” всіх. Так Саліна стала величезною братською могилою для тисячі українців, які не вгодили радянським ідолам.
За свідченнями очевидців, соляна шахта до верху була забита трупами. Це при тому, що її глибина сягала понад 100 метрів, а діаметр становив 5 метрів.

11651362_10204356020885388_1849067395_n
Цьогоріч вшанувати пам’ять невинних українців приїхали бійці-добровольці, які сьогодні на передовій, за іронією історії, змушені боротись з московською ордою.
“Справжня шана і пам’ять – зробити щось для того, аби ми здобули ту Україну, за яку ми маємо стільки жертв. Сторіччями нас катували і мордували. Зараз це продовжується. Як тільки голос здорового глузду просинається в людей, його відразу намагаються придушити. А потім на моглилах героїв, які не захотіли із цим миритись, ми говоримо про те, які вони були мужні і відважні”, – зазначив під час виступу на Саліні боєць ДУК “Правого сектора” Андрій Шараскін “Богема”.

Безымянный_3
Правосекторівець наголосив – спекулювати історією і зокрема, темою Революції Гідності, однак нічого не робити для того, аби змінити саму систему – не гідно українця. “Ми, як сила, яка народилась на Майдані, загартувалася у війні, хочемо закликати людей: громади, будьте мужні і сильні дивитися і піднімайте голову. Ви маєте ту силу, яка прийде вас боротини, але ви маєте першими зробити крок і назвати злодія – злодієм, а падлюку – падлюкою”, – закликав друг “Богема”.
11653437_10204356014605231_1238317092_n

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator