Home / Новини / Тернопільський осередок «Об’єднання добровольців» очолив боєць та волонтер Дмитро Гайдуцький

Тернопільський осередок «Об’єднання добровольців» очолив боєць та волонтер Дмитро Гайдуцький

Дорогі побратими, раді поділитися з вами приємною новиною! У нашій команді знову поповнення. Тепер Тернопільський осередок «Об’єднання добровольців» очолюватиме боєць та волонтер Дмитро Гайдуцький. Ми знайомі з цією людиною тривалий час, адже він гідно зарекомендував себе ще під час Революції Гідності, пізніше Дмитро Гайдуцький здійснив десятки волонтерських поїздок на схід країни, поставляючи хлопцям такі необхідні медикаменти, продукти харчування чи елементи особистого захисту. Коли ж постала необхідність, то Дмитро сам взяв до рук зброю, ставши командиром Тернопільського підрозділу окремої тактичної групи «Волинь» Української Добровольчої Армії.

Сподіваємося, що професіоналізм  та досвід Дмитра Гайдуцького стане йому в нагоді і в лавах «Об’єднання добровольців», адже війна триває і бійці-добровольці та їхні родини, як ніколи, потребують допомоги!

«Давно ставився з повагою до діяльності «Об’єднання добровольців» та їхнього керівника — Олени Живко, адже волонтер волонтера розуміє прекрасно. На даному етапі бачу, що це найбільш перспективна громадська організація, в якої в цьому напрямку є майбутнє. Мабуть найбільше мені імпонує, що вони реально допомагають добровольцям і не лише їм, а ще не заангажовані жодною політичною силою тощо. Тому отримав підтримку від усіх своїх побратимів і радий долучитися до цієї організації сам».

Дмитро Гайдуцький

About dobrovoltsi