Don't Miss
Home / Новини / STOP PUTIN STOP WAR у Львові: голова диктатора замість футбольного м’яча

STOP PUTIN STOP WAR у Львові: голова диктатора замість футбольного м’яча

Так львів’яни протестуали проти футбольного чемпіонату в Росії

 Стилізовані ворота, гравці у футбольній формі та м’яч у вигляді голови Путіна. Так креативно провели акцію STOP PUTIN STOP WAR у Львові. Кілька десятків активістів зібралося на центральній вулиці міста – проспекті Свободи, поблизу пам’ятника Шевченкові. Там же ж, під запалені у патріотичні кольори фаєри, львів’яни зіграли у футбол і провели мітинг. Кажуть, що саме у такому форматі готові організувати і футбольний чемпіонат у Росії. Але лише у тому разі, якщо гратимуть головою Путіна і на Червоній площі.

Участь у акції взяло кілька організацій. Це «Об’єднання добровольців», ГО «Апостольська чота», Спілка учасників бойових дій «Асоціація Комбатантів» та небайдужі львів’яни.

«Мотивація даної акції – це, насамперед, недопущення футбольного чемпіонату у Росії. На нашу думку неприпустимо проводити такий грандіозний спортивний захід у країні, яка є відвертим агресором. Це не лише принижує українців, з якими воює ця країна, але й складає небезпеку для самих іноземців, які завітають на цей чемпіонат», – переконаний один з учасників заходу, боєць доброволець «Об’єднання добровольців» Роман Святошенко.

«Не лише у Львові, але й по всьому світу ми хочемо привернути увагу світової громадськості до російської загарбницької війни. Росія – це агресор. Росія – це тиран. Неприпустимо, щоб український чи будь-який інший вболівальник сидів поруч на одній трибуні з терористом, який вбиває ні в чому не винних людей», – зазначила керівник юридичного відділу «Об’єднання добровольців» та волонтер Оксана Лобай.

«Ми проводимо акцію проти недопущення футбольного чемпіонату в Росії, але також не можемо і не згадати про наших полонених, які досі сидять у в’язницях так званих ДНР та ЛНР. Якщо ми будемо підтримувати футбольний чемпіонат, то ми тим самим вбиватимемо наших побратимів, які зараз захищають незалежність України від російських найманців. Треба бути патріотом не на словах, а на ділі. Переконаний, що усі українці повинні щось робити для спільної перемоги», – додав ще один учасник акції,  боєць  «Об’єднання добровольців» з позивним «Калина».

 

 

About dobrovoltsi