Don't Miss
Home / Новини / STOP PUTIN STOP WAR: на Майдані Незалежності українці нагадали світові про кровопролитну війну на сході країни

STOP PUTIN STOP WAR: на Майдані Незалежності українці нагадали світові про кровопролитну війну на сході країни

Родичі бійців, які зараз перебувають у полоні в терористів,  учасники добровольчих батальйонів та військовослужбовці, яких лише зовсім недавно вдалося визволити з тюрем так званих ДНР і ЛНР. Усі вони разом з небайдужими українцями прийшли сьогодні на київський Майдан Незалежності, аби нагадати світові, що на сході України російські найманці досі продовжують вбивати українців.

«Тут, у столиці України, ми підтримали всесвітню акцію STOP PUTIN STOP WAR, вимагаючи, аби цивілізований світ зробив усе для того, щоб футбольний чемпіонат в Росії таки не відбувся. Ми не розуміємо, як можна проводити його в той час, коли Путін четвертий рік продовжує вести кровопролитну війну. Саме тому, як свідчення цього, під наглядом лікарів ми спеціально привезли зі шпиталю бійців, які не так давно вийшли з катівень окупантів. Хочемо, щоб вони самі розповіли людям, що відбувається на територіях, які знаходяться під окупацією Росії, який жах і беззаконня творяться там», – наголосила керівник «Об’єднання добровольців» Олена Живко.

 

Тож активісти вимагали не лише заборонити проведення чемпіонату в Росії, але й домогтися від окупантів звільнення усіх українців, які перебувають у заручниках.

«Я щиро дякую усім людям, які боролися за нас і продовжують боротися. Які на відміну від влади не забувають про хлопців, які знаходяться у ворожих тюрмах. З власного досвіду знаю, що таке пережити полон в терористів, тому сьогодні вдячний кожному українцеві, кожному побратимові в Україні та світі, які вийшли підтримати акцію STOP PUTIN STOP WAR. Повірте, це дуже важливо для нашої перемоги та моральної підтримки українських бранців!» – зазначив колишній військовополонений Олександр Морозов.

About dobrovoltsi