Home / Новини / Штаб НРДЯ спростовує факт погроз на адресу координатора бойкотного руху

Штаб НРДЯ спростовує факт погроз на адресу координатора бойкотного руху

У Національному русі Дмитра Яроша у Львівській області спростовують факт погроз на адресу координатора Економічного бойкотного руху Олега Радика.
Про це 15 лютого у коментарі IA ZIK повідомила координатор Національного руху Яроша у Львівській області Олена Живко.

За її словами, представник Національного руху Яроша справді телефонував до Олега Радика, однак про жодні погрози не йшлося. Приводом до розмови стали некоректні дописи Олега Радика у Фейсбуці.

«Протягом тижня у групі у Фейсбуці пан Олег виписує різні речі з нецензурною лексикою, з обвинуваченнями незрозуміло у чому. Будучи толерантними, ми думали, що у нього поганий настрій чи якесь весняне загострення – не відписували, не реагували з поваги до людини. Тим не менше, він надалі продовжував для великої кількості людей писати незрозумілі речі.

Cкрін

Тому представник, про якого він писав, зателефонував до нього і запитав: «Ми з тобою неподалік один одного живемо, невже ми не можемо поговорити як сусіди, а не виносити це на 300 людей і обливати один одного брудом? Просто поговорити як чоловіки. Радик відповів, що ніяких претензій не має і порадив не звертати увагу на те, що він пише. Була спокійна розмова. Після цього в Інтернеті з’являється допис, буцімто йому хтось погрожує. Це неправда, не віповідає дійсності. Справжні чоловіки не повинні себе так поводити», – повідомила О.Живко.

За її словами, О.Радик «перекрутив розмову у зовсім іншу форму, хоча насправді такого не було».

На підтвердження О.Живко надала скріншот переписки у Фейсбуці.

Як повідомлялося, координатор Економічного бойкоту Олег Радик заявив, що йому погрожують.
ІА ЗІК

About Taras Kuzyak