Home / Документи / Самозванці з ГО «Національна революція» від імені «Правого сектора» поширюють неправдиву інформацію

Самозванці з ГО «Національна революція» від імені «Правого сектора» поширюють неправдиву інформацію

Правий сектор Львівщина ШТАМП
Заява

Ім’я «Правого сектора» вкотре намагаються використати у брудних політичних іграх. Так, учора на сторінці у Фейсбук «Вісник політвиконкому ЛОО ПП Правий сектор» з посиланням на сайт «Національна революція» було розповсюджено заяву щодо призначення керівництва ЛОДТРК.
Хочемо зазначити, що дані інформаційні ресурси створено з метою дискредитації «Правого сектора» На них самозванці поширюють неправдиву інформацію нібито від імені «Правого сектора».
Хочемо наголосити – офіційна організація «Правий сектор» не має жодного відношення до заяви щодо призначення керівництва ЛОДТРК – це прерогатива відповідних інстанцій. Її розміщено на сайті ГО «Національна революція», членом якої зокрема є колишній регіональний керівник ГО «Правий сектор-Захід» Віталій Сергатюк, якого давно виключено із організації за фінансові махінації та підробку документів. Разом із ним з організації виключили низку його спільників. Проте вони і досі прикриваються іменем «Правого сектора» та вводять громадськість в оману.
Ми звертаємось до журналістів та громадськості бути уважними та зважати на джерело інформації, в котрій згадується «Правий сектор».
Офіційну інформацію від нашої організації можна почерпнути лише на двох інформаційних ресурсах:
pravyysektor.info та dobrovoltsi.org.ua

«Правий сектор» Львівщини

About dobrovoltsi