Don't Miss
Home / Новини / Розвиток подій на кордоні з окупованим Кримом

Розвиток подій на кордоні з окупованим Кримом

Блокада Криму
Станом на вечір 20.09 “Правим сектором” вже встановлено 2 блокпости на кордоні з Кримом: у селах Чонгар та Чаплинка. Таким чином, повністю перекрито рух вантажівок, які прямують на окуповану територію.

Уточнено: ЗМІ України поширили інформацію про те, що в районі Каланчаку, Херсонщина, все одно пускають вантажівки на окуповану територію. Командир Добровольчого Корпусу “Правий сектор” А.Стемпіцький, що перебуває протягом дня на блокпосту біля Каланчаку, заперечив цю інформацію та припустив, що були можливі одиничні випадки проїзду вантажівок виключно до встановлення блокпоста – зранку. Проте жодне вантажне авто за час перебування там “Правого сектора” проїхати не могло.

14.10. ЗМІ повідомляють про те, що через один із пропускних пунктів продовжують рухатися вантажівки. Прикордонники намагаються якомога швидше пропустити їх на окуповану територію. Інформація уточнюється.

13.36. На КПП Чаплинка – близько півтори сотні фур.

13.20. “Правий сектор” блокує дорогу із Чаплинки на Армянськ.

20 вересня, стартувала акція по блокаді окупованого Криму.

З самого ранку тривали підготовчі роботи. О 12-й розпочалося безпосереднє перекриття трьох доріг, які ведуть на окупований півострів.

Для посилення ефективності та охорони цивільних учасників акції “Правим сектором” було направлено близько сотні бійців Добровольчого Українського Корпусу.

Дії активістів та бійців “Правого сектора” координує оперативний штаб на чолі з “Хорватом”. Загальну координацію всіх структур “Правого сектора”, які залучені до акції, здійснює Командир ДУКу Андрій Стемпіцький (“Летун”).

Протягом усього часу проведення акції плануються ротації активістів та бійців ПС.

Присутність на акції націоналістів необхідна, адже існують підстави вважати, що режим Порошенка спробує перетворити цю акції на показуху.

Сектор правди

About dobrovoltsi