Don't Miss
Home / Новини / Прийняти законопроект №7190 та позбавити телеканал «Інтер» ліцензії. Керівник громадсько-політичного відділу «Об’єднання добровольців» в Чернігівській області Вадим Йовенко зробив звернення до очільників держави

Прийняти законопроект №7190 та позбавити телеканал «Інтер» ліцензії. Керівник громадсько-політичного відділу «Об’єднання добровольців» в Чернігівській області Вадим Йовенко зробив звернення до очільників держави

Сьогодні представники Чернігівського осередку «Об’єднання добровольців» завітали на тринадцяту сесію обласної ради. Вони принесли з собою плакат із зображеннями бійців-добровольців, які загинули на сході країни, але досі не отримали визнання від держави. Відтак, керівник громадсько-політичного відділу Вадим Йовенко зробив звернення до очільників країни з вимогою чимшвидше прийняти законопроект №7190, який мав би визнати бійців-добровольців на державному рівні.

«Мене та моїх побратимів-добровольців обурює, що на четвертому році війни добровольці досі не визнані на державному рівні. На мою думку, на вказівку Порошенка, вже пів року влада блокує прийняття законопроекту №7190, що розроблений добровольцями, професійними юристами та підтриманий світовою спільнотою. Мабуть режим боїться добровольців – найкращих доньок та синів України. Вони пішли захищати та досі захищають не владу, а свою рідну землю від споконвічного ворога України – Московії. Тому прийняття законопроекту 7190 є справою честі і ми від цього не відступимо»

Також Вадим Йовенко звернувся до президента Петра Порошенка, прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та голови Верховної Ради України Андрія Парубія.

«З початку російської агресії, з квітня 2014 року, в непростий для України час, коли були деморалізовані збройні сили України, Служба Безпеки, органи МВС ми самоорганізувалися в добровольчі підрозділи, навчилися військовій справі та вступали в боротьбу з військовими підрозділами Російської Федерації та бандформуваннями ЛНР та ДНР. Велика кількість бійців добровольчих підрозділів зазнали поранень та загинули в боротьбі.

Прикро, що на четвертий рік війни всі ті, що загинули та отримали поранення, до цього часу не отримали ні компенсації, ні соціальної допомоги, ні державного захисту. Вважаємо це несправедливим і вимагаємо від керівництва держави на законодавчому рівні прийняти законопроект №7190, підготовлений рядом народних депутатів від патріотичних організацій  . Саме він з юридичної та правової сторони дасть можливість отримати захист для тих, хто захищав і сьогодні захищає Україну в лавах Української Добровольчої Армії, Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор», батальйонів «Айдар», «ОУН», «Карпатська Січ» та інших військових формувань. Визнання добровольців – справа честі кожного».

Ще одне звернення представники «Об’єднання добровольців» зробили стосовно діяльності відверто проросійського телеканалу «Інтер».

«8 травня 2018 року, у всьому світі відзначали День пам’яті і завершення найстрашнішої війни, розв’язаної нацистською Німеччиною та сталінським режимом. В Україні 8-9 травня визначено як День пам’яті та примирення. Розуміємо, що питання Другої світової війни розглядається низкою людей через призму викривленої історіографії. «Побєдоманія» нав’язана нам радянськими істориками і до цього часу має велику кількість прихильників. Разом з тим, розуміємо, що отримавши незалежність держави в 1991 році Україна поступово відмежовується від розуміння «великой победы» і поняття Великої вітчизняної війни.

Саме Україна під час Другої світової війни понесла величезні жертви та руйнування, мільйони українців було знищено. Ми пам’ятаємо ті страшні часи і сьогодні, в той час, коли на сході нашої країни ведеться війна. Але деякі ділки використовують дати 8 і 9 травня для того, щоб розсварити та розколоти суспільство.

Під час так званого святкового концерту до дня Побєди телеканал «Інтер» та його ведучі у брутальній формі на всю Україну назвали тих, хто боровся проти радянської червоної чуми, поплічниками фашизму. Це вже не перша спроба маніпулювати свідомістю людей через канал, котрий фінансується олігархом Льовочкіним. Ми пам’ятаємо як саме «Інтер» у викривленій формі подав інформацію, яка дублювалася російськими ЗМІ під час протистоянь у селищі Птича Дубенського району. Коли тисячі людей вийшли з підпорядкування московського патріархату і виявили бажання мати українську церкву і бути в підпорядкування Київського патріархату.

Такі речі є недопустимими в час, коли ведеться війна не тільки за територію на сході нашої держави, але й за свідомість та культуру українського народу. Вимагаємо заборонити діяльність телеканалу «Інтер», який сприяє розпалу міжнаціональної та міжрелігійної ворожнечі».

About dobrovoltsi