Don't Miss
Home / Новини / Презентація осередку у Миколаєві: допомога добровольцям і підтримка бійців на фронті

Презентація осередку у Миколаєві: допомога добровольцям і підтримка бійців на фронті

Сьогодні структура «Об’єднання добровольців» поповнилася ще одним осередком. Відтепер наша організація матиме своє представництво і у Миколаївській області. ЇЇ очолив доброволець, колишній боєць 36-ї окремої бригади морської піхоти Олександр Димов.

Воїн, який пройшов найгарячіші точки військового конфлікту на сході країни, відтепер допомагатиме хлопцям, які повернулися до мирного життя, а також організовуватиме роботу в області по підтримці бійців на фронті.

«Хочемо об’єднати у Миколаєві усіх тих людей, які добре мотивовані і пішли першими захищати нашу державу. Для чого це робимо? Прагнемо, аби права добровольців нарешті хоч якось почали визнавати, оскільки бачимо, що на Західній Україні ця справа потрохи починає рухатися, а наша область продовжує пасти задніх. Це, наприклад, забезпечення соціальних пільг, видача земельних ділянок тощо.

У нас за час війни змінилося три губернатори, я був на фронті, але передбаченої законодавством землі так і не отримав. І така ситуація у багатьох бійців. Звичайно, що згуртувавшись в «Об’єднанні добровольців» нам легше буде розмовляти з владою і добиватися своїх цілей.

Також не забуватимемо, що війна триває і часто хлопці, які знаходяться на передовій потребують нашої з вами допомоги», — прокоментував нашій прес-службі своє призначення та плани осередку на майбутнє Олександр Димов.

Долучитися до структури можна за телефоном: 068 806 45 38

 

About dobrovoltsi