Don't Miss
Home / Новини / «Правий сектор» вшанував річницю Голодомору під стінами консульства Росії у Львові

«Правий сектор» вшанував річницю Голодомору під стінами консульства Росії у Львові

«Голодомор 1932-1933. Пам’ятаємо. Помстимось». Величезний банер із таким надписом сьогодні «прикрасив» браму Російського консульства у Львові. До нього в роковини жахливої трагедії для українського народу підготували перфоманс, присвячений чорній сторінці рідної історії.
Під консульством активіст у формі «чекіста»-підполковника смачно поїдав ковбасу. Тим часом «мертві душі», заморені голодом, віддавали йому останні хлібини. Їх бузувір збирав у мішок. За душами померлих тут же запалювали свічки.
До брами консульства окупанта активісти принесли також колоски, перемотані синьо-жовто-чорною річкою. Натомість мури, які охороняють будинок, правосекторівці обклеїли фотографіями жертв Голодомору 1932-1933 років та запалили під ними свічки. «Сьогодні Росія, будучи спадкоємцем СРСР, тілами своїх солдат «підживлює» ту землю, що спустошила 82 роки тому. Мертві і ненароджені сьогодні б нам сказали дві речі. Перше – не ведіться на дурниці, друзів на Сході немає, там орда, там дич і деспотія, котра не може терпіти свободи української нації. Друге – будьте сміливі в боротьбі, будьте відважні та настирливі. Бо коли наші політики втратили УНР, прийшов голод», – наголосив під час заходу координатор «Правого сектора» у Львові Володимир Лазор.
Акція пройшла спокійно, без інцидентів та провокацій. До активістів «Правого сектора» ніхто так і не вийшов – за акцією працівники консульства спостерігали з вікон.

About dobrovoltsi