Don't Miss
Home / Новини / «Правий сектор» вшанував другу річницю свого народження під кадри з війни

«Правий сектор» вшанував другу річницю свого народження під кадри з війни

Люди витримали – не витримав бетон… «Добровольці Божої чоти» сьогодні знову у Львові. Показом документальної кіно-правди про війну у кіно-палаці «Коперник» сьогодні відзначили другу річницю створення «Правого сектора».

Згадали тих, хто сьогодні там, на передовій стоїть на сторожі української землі, хвилиною мовчання вшанували героїв, які віддали своє життя в боротьбі з окупантом. «Днями виповнюється два роки від дня заснування «Правого сектора». Це феномен. Ми народжені на Майдані і загартовані війною. Довго думали як відсвяткувати річницю у цей складний для України час, коли триває війна. І вирішили, що найкраще передасть ідею «Правого сектора» фільм «Добровольці Божої чоти». «Правий сектор» можна любити або не любити, але ми захищаємо свою землю і на нашому боці правда», – зазначила перед показом керівник ГО «Правий сектор-Захід» Олена Живко.

Фільм «Добровольці Божої чоти» присвячений війні на Сході у всіх її реаліях, парадоксах та законах. У головній ролі – бійці Добровольчого Українського Корпусу з притаманною їм самовідданістю, гумором та відвагою. Місце подій – Донецький аеропорт і село Піски, як решето обстріляні кулями та понівечені артилерією.

«Я був на Майдані. Був на установчих зборах «Правого сектора», які, по суті і відбулись на Майдані. «Правий сектор», добровольці, не маючи зброї,  пішли проти ворога. Їм і зараз бояться її дати… ДУК – це надзвичайно боєздатна структура. Його бійці ніколи не відступлять, будуть битися до кінця. Я не раз це бачив і впевнений у цьому», – наголосив під час свого виступу капелан 8-го батальйону ДУК «Аратта» отець Михайло Ільницький.

“Правий сектор” Львівщини висловлює щиру подяку мережі кінотеатрів “Кінопалац” за можливість безоплатного перегляду фільму “Добровольці Божої чоти” та відзначення 2-ї річниці “Правого сектора”

 

About dobrovoltsi