Home / Відео / “Правий сектор” Стебника перешкодив будівництву у місті храму УПЦ МП

“Правий сектор” Стебника перешкодив будівництву у місті храму УПЦ МП

Церкву УПЦ МП без належних дозволів споруджували поблизу центральної части міста Стебника. Станом на зараз будівництво зупинене, ситуація перебуває під контролем місцевого осередку «Правого сектора».
«Рішення про заборону зведення культової споруди Стебницька міськрада прийняла 5 серпня. Проте будівництво тривало, допоки ми не приїхали і не показали будівельникам документ з мерії про заборону спорудження. Будівельники уже встигли звести чималий мур. Дали їм 30 хвилин на збори. Вони встигли зібратись за 20. Обіцяв під’їхати священик УПЦ МП, але коли почув, що його чекають правосекторівці, то відключив телефон і так і не з’явився», – розповідає координатор «Правого сектора» Стебника Тарас Кузьмак.
Так, каже він, за попередньою інформацією, цей же священик намагався розпочати будівництво церкви УПЦ МП у Бориславі, проте так і не отримав відповідного дозволу місцевої влади. Що ж стосується Стебника, то тут будівництво осередку кремлівської пропаганди спершу подавали місцевій громаді як спорудження звичайного житлового будинку і тільки потім стало зрозуміло, що ж насправді зводять.
«Ми свідомі того, що вони домагатимуться відновлення будівництва в різний спосіб, зокрема, через суд. «Правий сектор» тримає ситуацію під контролем і не дозволить, щоб в Стебнику розпочав роботу осередок кремлівської пропаганди » – запевнив Тарас Кузьмак

About Taras Kuzyak