Home / Новини / «Правий сектор» став на захист матері героя АТО

«Правий сектор» став на захист матері героя АТО

Міжрайонний суд Старосамбірського району не дозволив відібрати землю в матері воїна АТО. Усі судові процеси відбувалися під пильним контролем та за присутності активістів «Правого сектора» з Самбірського та Старосамбірського районів Львівщини.
Ще понад рік тому в офіс «Правого сектора» Львівщини звернулася мешканка с.Дубрівка Самбірського району Ірина Мащенко. Жінка поскаржилася, що її сусідка – працівниця Самбірського міжрайонного суду Ірина Терлецька хоче відібрати в неї шмат земельної ділянки.
Більше того, селянка розповіла, що її сусідка постійно словесно глумилася над її сином, який воює в АТО (нагороджений президентським пам’ятним знаком «За воїнську доблесть»). Тоді представники «Правого сектора» Львівщини навідувалися в гості й до керівництва Самбірської феміди, аби там вплинули на поведінку своєї підлеглої.
Війт селища Стрілковичі Олександра Хробак, в підпорядкування якої перебуває Дубрівка, розповіла, що у 1998-му багатодітна родина Мащенків купила стареньку хату у цьому селі. Конфлікт із заможнішими сусідами розпочався, коли жінка назбирала трохи грошей та розпочала зводити літню кухню.
Відтоді сусідка-працівниця суду почала викликати на її обійстя різноманітні комісії та перевірки. Тероризувала вона й селищну раду, погрожуючи війту та депутатам судовими розправами. Та Стрілковицька сільрада тоді стала на захист пані Мащенко і прийняла рішення, яке унеможливило відбір землі у неї. Однак Ірина Терлецька на цьому не зупинилася. Добитися свого вона вирішила у суді.
Процес проходив у Старому Самборі. Вочевидь, ласа до чужої землі жінка сподівалася, що схилити на свій бік шальки терезів Феміди їй допоможуть корпоративні зв´язки.
Кожне засідання Старосамбірського суду, окрім сторін конфлікту, відвідували й активісти «Правого сектору» з Самбірського та Старосамбірського районних осередків. Чіткою та принциповою виявилася й позиція суддів. Вони відмовили Ірині Терлецькій у задоволенні позову, у якому жінка хотіла відмінити рішення Стрілковицької селищної ради та змінити земельні межі на свою користь.
«Бійці «Правого сектора» як і хлопці з регулярної армії, від початку кремлівської агресії на передовій захищають країну від загарбника, часто ціною власного життя. Тож ми не маємо морального права дозволяти тут, у тилу, глумитися з матерів наших захисників», – зазначила очільниця ГО «Правий сектор-захід» Олена Живко

About dobrovoltsi