Home / Відео / «Правий сектор» пікетував облдержадміністрацію (ЗІК стрім)

«Правий сектор» пікетував облдержадміністрацію (ЗІК стрім)

29 квітня, активісти львівського осередку “Правого сектора” прийшли до облдержадміністрації, аби протестувати проти блокування добровольчого батальйону підрозділами ЗСУ на Дніпропетровщині.
Свідком події була репортер ZIK-Стрім Олена Маляренко.
Командир Другого запасного батальйону ДУК «Правий сектор» Тарас Хамер зазначив, що пікетувальники біля ЛОДА зібралися виключно для того, щоб висловити свою позицію і жодних радикальних дій наразі не планують.
«На Сході країни наші хлопці пролили багато крові. Влада шукає ворогів там, де їх немає. Натомість не помічає тих посадовців, які відкрито висловлюють проросійські ідеї. Ми не зацікавлені вдаватися до дестабілізації ситуації в країні, наша мета – державність. Але окрім зовнішніх окупантів, у нас з’являються ще й внутрішні вороги», – заявив Тарас Хамер.
На розмову з активістами «Правого сектора» одразу вийшов заступник голови Львіської ОДА Юрій Підлісний, який пообіцяв передати вимоги «Правого сектора» керівництву країни.
«Єдине прохання – не підставляйте себе, не робіть телевізійну картинку для тих, кому вона потрібна і вигідна», – зауважив Юрій Підлісний.
Пікет завершився швидко та мирно. Під час акції вдалося обговорити питання легалізації «Правого сектору», медичного обслуговування добровольців, постраждалих в АТО, та їхнього соціального забезпечення.
Нагадаємо, що акція протесту за участю «Правого сектора» сьогодні пройшла також у Києві.

ЗІК-стрім

About dobrovoltsi