Home / Новини / “Правий сектор” Донецька виходить з лав ПС та приєднується до Яроша

“Правий сектор” Донецька виходить з лав ПС та приєднується до Яроша

Заява керіника “Правого Сектора” Донецька Сергія Чиріна

Чирін“Правий Сектор” Донецька, обласний провід разом з усіма осередкими області на чолі з керівником Сергієм Чиріним виходить з лав “ПС”.

Ми підтримуємо Дмитра Яроша та заяви керівників осередків та підрозділів про вихід із “Правого сектора”. За досить короткий проміжок часу на території Донецької області було засновано 21 осередок та бойовий підрозділ “Правого Сектора”, за цей час було зібрано навколо себе велику кількість однодумців та патріотів, створено дієву громадську платформу, відкрито одну з найдієвіших громадських організацій “Правий Сектор Донецьк”, яка допомогла тисячам людей у вирішенні проблем будь-якої складності. Всі свої сили ми направили на бородьбу за Українську самостійну соборну державу, на подолання агресії з боку Росії та на відродження української культурі й традиції.

Боротьба була нелегкою й продовжується надалі, тому хочеться подякувати тим, хто від самого створення “ПС” Донецька був разом з нами і підтримував наші починання як ділом, так і просто добрим словом!

Також ми разом із Дмитром Ярошем ініціюємо створення нового національно-патріотичного руху, установчий з’їзд якого планується на лютий.

About Taras Kuzyak