Don't Miss
Home / Новини / Полювання на людей: ГО «Об’єднання добровольців» взяло під контроль справу браконьєра, який підстрелив двох чоловіків

Полювання на людей: ГО «Об’єднання добровольців» взяло під контроль справу браконьєра, який підстрелив двох чоловіків

На полювання вийшов, коли мисливський сезон був закритий, ще й підстрелив з рушниці людей. На Львівщині судять браконьєра, який вночі важко поранив двох чоловіків, яких переплутав з… бобрами. Це сталося ще у травні, вночі. Тоді мешканці Жовківського району якраз поверталися полем додому і потрапили під кулі горе-мисливця. Виявляється, останній разом із своїми колегами, випробовував новенький нічний приціл…

Після скоєного троє лиходіїв кинулися навтьоки, але згодом у сусідньому районі їх таки вдалося затримати поліції. Як стало відомо – з компанії стріляв лише один з браконьєрів, а чоловік, який отримав найжахливіші травми, був учасником бойових дій на сході країни. За іронією долі він залишився неушкодженим у війні з ворогом, але отримав кулю у рідному селі.

Що цікаво – тривалий час справа взагалі не рухалася. Навіть оплатити лікування своїм жертвам кривдник відмовлявся. Більше того, відчуваючи безкарність він почав їздити до вагітної дружини потерпілого і погрожував їй розправою. Дізнавшись про це у справу одразу втрутилися бійці «Об’єднання добровольців». Коли вони завітали на прийом до начальника Жовківського відділення поліції та прокурора району, то справа миттєво зрушила з мертвої точки. Також юридичний процес під свій безпосередній контроль взяла керівник організації, юрист Олена Живко.

Уже сьогодні відбулося підготовче засідання суду, а 7 серпня на 15:00 призначено судовий розгляд справи.

«Об’єднання добровольців» закликає усіх небайдужих не лишатися осторонь резонансної події та зробити усе, щоб винний отримав законне покарання.

 

 

About dobrovoltsi