Don't Miss
Home / Новини / Поклик серця: Сотні бійців з’їхалися до Львова на святкування Дня добровольця

Поклик серця: Сотні бійців з’їхалися до Львова на святкування Дня добровольця

Сьогодні, 14 березня, у приміщенні актової зали 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, що розташована у Львові, відбулося урочисте святкування Дня українського добровольця.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

До Львова з’їхалися кілька сотень бійців-добровольців з усіх куточків України і різних добровольчих батальйонів.

На урочистостях спеціальними відзнаками нагородили бійців, що боронили і продовжують боронити Україну від російських загарбників. Крім того, посмертно нагороди отримали також воїнів, які загинули в зоні антитерористичної операції.

Телеканал ZIK також отримав відзнаку від керівників добровольців, які оцінили якісну роботу журналістів у висвітленні питань, пов’язаних із війною на Сході.

Доброволець у немолодому віці, який від самого початку російської агресії взяв зброю у руки, начальник штабу ГО «Об’єднання добровольців», а на війні начальник штабу 5 окремого батальйону добровольчого українського корпусу «Правого сектора» Ігор Ганусяк розповів, що не міг вчинити інакше – це був поклик серця.

«Мені було 57 років, коли я став добровольцем. Військкомати не брали у такому віці, але я хотів воювати і захистити Батьківщину. Тому вступив у «Правий сектор». На фронті треба було довести, що можу воювати, і я це довів. Перші дні були важкими, але ми трималися. Війна була справжня із важкою технікою. Ми були певним піхотним підрозділом при танкових військах. Був у Пісках, в аеропорту, були також диверсійно-розвідувальні вилазки за лінію фронту. Коли питають мене, чи не жалію я? То завжди відповідаю – я не можу жаліти про те, що є покликом мого серця. Я захищав, захищаю і буду захищати свою Батьківщину. Я переконаний, що ми відвоюємо наші території, які окупували наші вороги. Україна переможе», – розповів Ігор Ганусяк.

Добровольці відзначають – на жаль, не всі знають, що є таке свято. Бо це свято не тільки тих, хто вижив, але особливо тих, хто віддав своє життя, захищаючи Україну у тих битвах, які вже стали кому близькою, а кому далекою історією.

Виконувач обов’язки командира військової частини полковник Дмитро Братішко відзначив, що добровольці – це важлива частина нашого війська. Саме вони надихають рядових солдатів своєю енергією та завзяттям.

«Це свято пов’язане із національним піднесенням, самопожертвою в ім’я України, в ім’я захисту територіальної цілісності нашої держави. Добровольці – справжні патріоти України, частина нашого війська. Саме вони свідомо й добровільно взяли зброю і стали на захист народу проти агресії Росії», – підкреслив Дмитро Братішко.

About dobrovoltsi