Don't Miss
Home / Новини / Подарунки для сиріт: волонтери «Об’єднання добровольців» влаштували свято для вихованців Львівського будинку дитини №2

Подарунки для сиріт: волонтери «Об’єднання добровольців» влаштували свято для вихованців Львівського будинку дитини №2

Іграшки, майданчик для забавок, безліч солодощів та весела програма від дитячих аніматорів. З таким подарунком сьогодні волонтери «Об’єднання добровольців», спільно з одним із благодійних фондів міста, завітали до вихованців Львівського будинку дитини №2. Там проживають малюки, які позбавлені батьківського піклування. Більшість з них мають лише по кілька рочків і навіть не вміють розмовляти. Тож для них така увага справді безцінна.

«Вчора було свято Спаса, в котре прийнято ділитися яблуком з ближніми. Ми ж вирішили подарувати діткам частинку своєї теплоти і зробити для них свято. Бачите, що вони зовсім маленькі і дуже цього потребують. Хоча до них дуже добре ставляться працівники сиротинця, але ж ми розуміємо, що це все одно не замінить їм батьків. Тож вирішили, що забагато уваги і обіймів просто не буває.

Діточки спершу трималися осторонь, але поки ми розкладали подарунки, роззнайомилися з усіма і тепер просто не відходять від нас: тримають за руки, сідають на коліна. Тобто справді, дуже потребують уваги…» — зазначила керівник «Об’єднання добровольців» Олена Живко.

Натомість головний лікар дитячого будинку Мирослава Павлик зазначила, що в закладі виховується 58 малюків. Їхній вік від п’яти днів до чотирьох років. Дітлахи ж, які мають обмежені фізичні можливості, залишаються в сиротинці до семирічного віку.

«Ці діти позбавлені батьківського піклування, вони з категорії полишених дітей, їхні батьки можуть перебувати у місцях позбавлення волі  чи на довготривалому лікуванні. Це також можуть бути неблагополучні сім’ї, де є загроза для життя і здоров’я дитини. І хоч установа вважається закритого типу, але ми завжди відкриті для суспільства, для людей. Розуміємо, що чим більше осіб приходить до діточок і спілкується з ними, тим їм краще. Малюки розвиваються, пізнають світ, радіють. Тож ми можемо лише щиро подякувати волонтерам за організоване свято…» — наголосила Мирослава Павлик.

 

About dobrovoltsi