Don't Miss
Home / Новини / «Об’єднання добровольців»: засудження кривавого штурму під Верховною Радою

«Об’єднання добровольців»: засудження кривавого штурму під Верховною Радою

Бійці та активісти «Об’єднання добровольців» з обуренням засуджують дії Нацгвардії по кривавому розгону мирного протесту під Верховною Радою.

Сьогодні, коли в країні четвертий рік точиться війна, озброєні до зубів пси Авакова, керовані Петром Порошенком, жорстоко побили людей, які просто прийшли, аби висловити владі свою точку зору. Більшість людей, які перебували там, учасники війни з Росією, які ще у 2014 році пішли добровольцями на фронт. Тепер вся країна з жахом спостерігає кадри, як силовики до крові розбивають голови справжнім героям війни з Росією і ставлять їх на коліна.

Такі кадри до болю нагадують ситуацію на Євромайдані, коли свою злість на українцях зганяли інші собаки режиму — «Беркут» Януковича.

Дуже шкода, що один режим впав, а інший, який прийшов на його місце, так і не зрозумів, що країна змінилася. Змінилися люди і їхній погляд на владу.

Переконані, що свавілля теперішніх можновладців не буде тривалим. Дуже швидко народ знову прокинеться, і найближчим часом на колінах перед Верховною Радою стоятимуть не герої АТО, а Порошенко, Аваков і всі їхні поплічники.

Слава Україні!

About dobrovoltsi