Don't Miss
Home / Новини / «Об’єднання добровольців» відкриває штаб у Сумах

«Об’єднання добровольців» відкриває штаб у Сумах

Маємо приємну новину для наших бойових побратимів з Сумської області. Відтепер наша організація буде представлена і у їхньому регіоні. Місцевий осередок «Об’єднання добровольців» уже погодився очолити кадровий військовий, легендарний артилерист Андрій Тимофєєв з псевдо «Петрович».

Повагу у хлопців, які перебувають «на передку» він встиг завоювати давно, адже побував в найгарячіших точках конфлікту: Пісках, під Кураховим, при обороні Донецького аеропорту.

В тому, що бійці-добровольці отримали  нагороди «За оборону Донецького аеропорту» у великій мірі і його заслуга, адже саме Андрій Тимофіїв вносив хлопців у списки, писав нагороджувальні листи і воював з військовою бюрократичною машиною, щоб бійці отримали заслужені нагороди.

Ми неймовірно раді, що наша організація отримала таке потужне підкріплення, адже війна триває. Підтримки та допомоги потребують не лише хлопці, які воюють на передовій, а й ті, хто повернувся додому і шукає собі місце у мирному житті, хто роками приречений проходити клопітливу і важку реабілітацію чи шукає кошти на коштовне лікування.

Нагадаємо, що ми завжди відкриті і з радістю приймемо в свої лави нових побратимів. Відтак, записатися до Сумського осередку можна за телефоном:  +380 95 290 43 91 (Андрій Тимофєєв)

 

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator