Don't Miss
Home / Новини / «Об’єднання добровольців»: турбота про поранених бійців АТО

«Об’єднання добровольців»: турбота про поранених бійців АТО

З радістю повідомляємо вам про ще одну ініціативу нашої організації. Відтепер бійці та активісти «Об’єднання добровольців» допомагатимуть воїнам, які отримали поранення в зоні АТО і перебувають на лікуванні у Львівському військовому шпиталі. Насамперед, йдеться про тих бійців, які мають важкі травми і не можуть самостійно пересуватися. Наша організація готова взяти на себе усі транспортні витрати і доставити їх в будь-яке потрібне місце.

«Ми уже допомогли таким чином кільком військовослужбовцям, — розповідає керівник «Об’єднання добровольців» Олена Живко. — Скажімо, сьогодні хлопці допомогли транспортувати зі Львова в Тернопіль ще одного важкохворого. Розуміємо, що відстань туди чимала і не кожна родина має можливість взяти на себе такі витрати, а в той час характер травм не дозволяє людині користуватися громадським транспортом. Тим паче, що наші бійці  добре знають як поводити себе в таких випадках, як правильно садити людину при пораненнях і таке інше. Усі хворі, яким ми допомогли, дуже задоволені. Ми уже встигли отримати чимало позитивних відгуків від їхніх сімей».

В «Об’єднанні добровольців» наголошують, що їхня ініціатива працює при Львівському госпіталі. І запрошують скористатися нею усіх, кому потрібна така допомога.

 

About dobrovoltsi