Don't Miss
Home / Новини / «Об’єднання добровольців» пікетувало Львівську мерію через скандальну карту

«Об’єднання добровольців» пікетувало Львівську мерію через скандальну карту

Сьогодні активісти «Об’єднання добровольців» разом з кількома іншими громадськими організаціями, а також ветеранами АТО прийшли до Львівської мерії, аби висловити владі своє обурення з приводу скандальної карти, де були позначені «народні республіки Донбасу». Учасники пікету зачитали звернення до мера міста Андрія Садового. Також заявили, що будуть домагатися через президента та СБУ, аби всі відповідальні за провокація понесли покарання.

«Однозначно, що ми триматимемо це питання під контролем до того часу, допоки не стане відомо чи це була спланована провокація чи непорозуміння. Учора ми зробили звернення до міського голови, але відповіді від нього так і не зробили. Сьогодні влада знову проігнорувала нас, адже жоден з чиновників до людей так і не вийшов. Сподіваємося, що вони будуть більш активними, коли ми донесемо свою позицію до СБУ та президента», — зазначила керівник «Об’єднання добровольців» Олена Живко.

Нагадаємо,  що скандал виник учора, коли під час Безпекового форуму, який організувала міська влада Львова, на карті окуповані території позначили як «Донецька та Луганська народні республіки».

About dobrovoltsi