Home / Новини / Новини “Сектора правди”: Осередки ПС міст-мільйонників підтримують Провідника Д. Яроша та не примають його відставки

Новини “Сектора правди”: Осередки ПС міст-мільйонників підтримують Провідника Д. Яроша та не примають його відставки

Правий сектор Львівщина ШТАМП

Заява Харківського обласного політичного осередку «Правого Сектора»

Я, як керівник Харківського обласного політичного осередку «Правого Сектора», заявляю, що для НАС є тільки один Провідник – Дмитро Ярош.

Ми вважаємо, що стратегічні рішення по зміні структури повинні прийматися не на конференції, а на з’їзді.

Слава Україні!

Офіційна заява Дніпропетровського обласного осередку НВР Правий сектор

Дніпропетровський обласний осередок Правого сектору заявляє:

З приводу звернення Провідника Національно-визвольного Руху Правий Сектор – Дмитра Яроша Дніпропетровський обласний осередок заявляє наступне.

В своєму зверненні щодо проведеної 08.11.2015 конференції НВР ПС, Провідник Руху звернув увагу на прийняті “частиною Проводу” рішення та “взяті на себе нелегитимні функції”, результатом чого також стало обрання “ще одного” Проводу.

В теперішній час та у внутрішньо- і зовнішньополітичній, економічній ситуації, в якій перебуває Україна, ми вважаємо за неприпустиме здійснення подібних дій та прийняття рішень, що підривають авторитет Руху, його Провідника, можуть привести до розколу, анархії та нашкодити спільній справі та ідеї національно-визвольної боротьби.

Дніпропетровський обласний осередок, його територіальні структурні підрозділи залишаються принциповими та твердими в своїй позиції відстоювання національних і державних інтересів України, прав і свобод народу України.

І стверджує про чітку позицію недопущення політичного авантюризму, необхідність дотримання військової та партийної дисципліни, подальшого підняття авторитету Провідника руху, усвідомлення беззаперечності виконання наказів та розпоряджень по єдиній керівній вертикалі.

Нашим завданням є виключно побудова Української Соборної Самостійної Держави, на шляху до якої неприпустимими є будь-які внутрішні “перевороти”, підрив авторитету політичного та військового керівництва, що повинно діяти на засадах єдиновладдя, а також недопущення подрібнення стратегії і тактики боротьби.

В зв’язку з викладеним, Дніпропетровський обласний осередок вважає для себе категорично неможливим прийняти відставку Дмитра Яроша, як єдиного лідера та Провідника Руху; відмовитись від виконання подальших наказів чи розпоряджень.

Артем Луцак: “Особисто я відставку Яроша не приймаю”

“Без паніки. Провідник висловив свою особисту позицію. Більшість людей реагує лише на слово “відставка”, а не на загальний зміст заяви. Партійні осередки мають продовжувати роботу, підпорядковуючись своїм обласним керівникам і Заступнику голови партії з політичних питань Андрію Шараскіну (другу Богемі). Особисто я відставку Яроша не приймаю. Він залишається моїм Провідником.”

Артем Луцак, керівник “Правого сектора” Львівщини, заступник комбата 8-го окремого батальйону ДУК “Аратта”

Джерело: Сектор правди

“Правий Сектор” Донецька на чолі з керівником ПП “ПС” в області Сергієм Чиріним категорично відмовляється приймати відставку Яроша!

Ми підтимуємо позицію Артема Луцака стосовно того, що партійні осередки мають продовжувати свою роботу у звичному, підпорядковуючись своїм обласним керівникам і Заступнику голови партії з політичних питань Андрію Шараскіну (другу Богемі).

Також хочемо додати, що за весь час існування “ПС” Дмитро Ярош зробив величезну роботу у формуванні нової Української держави, в об`єднанні патріотів задля спільної бородьби як проти зовнішнього, так і проти внутрішнього ворога. Була проведена кропітка робота, яка дала свій результат: нас поважають, у нас бачать останню надію на справедливість, до нас звертаються тоді, коли інші вже не можуть нічим допомогти. В цьому ми бачимо заслугу Дмитра Анатольовича, який зміг створити справжню дієву команду, яка направляє свої дії на збереження державності, започаткування в ній якісних, революційних змін на благо нації!

Сторінка ФБ ПС Донецька

About Taras Kuzyak