Home / Новини / «Ні!» спробам реанімації комуністичної символіки. Бійці та активісти «Об’єднання добровольців» відвідали судове засідання по справі Монументу слави

«Ні!» спробам реанімації комуністичної символіки. Бійці та активісти «Об’єднання добровольців» відвідали судове засідання по справі Монументу слави

Сьогодні активісти та бійці «Об’єднання добровольців» таки дотримали свого слова та завітали на суд у справі Монументу слави, що на вулиці Стрийській у Львові. У залі засідань нарешті змогли вживу зустрітися з так званою активісткою Інною Іваночко, яка так мріє про збереження і повернення в життя комуністичних символів. Це саме ця особа, яка колись була активісткою Партії регіонів, а зараз відстоює ідеали «Українського вибору» Віктора Медведчука, очолила в місті сепаратистську групу, яка через суди домагається, аби Монумент слави залишився стояти у Львові.

Крім того, вона давно не приховує своїх проросійських поглядів, зневажливо ставлячись як до ідеалів Революції Гідності, так і до самої української нації. Тому, ми вважали за необхідне прийти на судове засідання та дати зрозуміти цій панянці, що тут її ідеї не пройдуть. Якщо такими особами не цікавиться СБУ, то будьте певні — контролювати їх будемо ми.

«Ми сьогодні усі дуже обурені. Вважаємо, що такі позови в час війни, вони повинні бути передбачені на законодавчому рівні і просто заборонені. Прикро, що ми, активісти повинні виконувати роль держави, адже такими речами повинні займатися відповідні служби. Неприпустимо, щоб пропагандисти проштовхували ідеї «русского міра», коли бійцям, які пройшли зону АТО викрикують, що це ми продали Крим, що це ми віддали Донбас. В час війни такі люди повинні підпадати під розстріл. Нагадаємо, що ще влітку Інна Іваночко через суд домагалася скасувати рішення депутатів обласної ради про демонтаж пам’ятника. Тоді сепаратисти програли суд. Сьогодні ж вони подали апеляцію на його рішення. Юридично немає підстав для цього позову і було зрозуміло, що ніхто його не виграє. Переконана, що усе організоване для того, аби зробити картинку в російських ЗМІ», — зазначила керівник організації «Об’єднання добровольців» Олена Живко.

About dobrovoltsi