Don't Miss
Home / Новини / Непотрібне визнання: керівник рівненського осередку «Об’єднання добровольців» відмовився від посвідчення учасника АТО

Непотрібне визнання: керівник рівненського осередку «Об’єднання добровольців» відмовився від посвідчення учасника АТО

Вчора комісія при Рівненській обласній раді, проводила засідання по визнанню на місцевому рівні учасників війни — добровольців. Усі, хто воював у добровольчих батальйонах, мали змогу отримати відповідне посвідчення учасників АТО. Натомість, керівник Рівненського осередку «Об’єднання добровольців» Роман Коваль від нього відмовився. Своє рішення нашій прес-службі пояснив так:

«Все, що я робив у ці роки, починаючи з Майдану і на фронті — я робив для України, а не лише для Рівненської області. Тому вважаю, що хлопці мають бути визнані на державному рівні, а не на місцевих, як роблять сьогодні. Це фактично не дає колишнім бійцям жодних пільг. Коли в комісії сидять люди, які ніколи не приймали участі в бойових діях, які не знають що це таке, то це нонсенс. Сьогодні на комісії я розповів про добровольця, якій змушений покинути Україну і виїхати на заробітки, то один з учасників цієї комісії почав хіхікати… Чесне після такого мені не хочеться мати з ними жодних справ…»

About dobrovoltsi