Don't Miss
Home / Новини / Не визнаєте добровольців — не визнаєте і війну з кремлівськими окупантами! Рівненський осередок «Об’єднання добровольців» навідається з пікетом до губернатора

Не визнаєте добровольців — не визнаєте і війну з кремлівськими окупантами! Рівненський осередок «Об’єднання добровольців» навідається з пікетом до губернатора

18 травня о 10 го дині ранку бійці та активісти «Об’єднання добровольців», учасники добровольчих батальйонів, які брали участь на сході країни та родичі загиблих воїнів прийдуть з пікетом до Рівненської обласної ради (майдан Просвіти, 1), де проходитиме сесійне засідання за участю губернатора.

Мета акції — вкотре нагадати представникові президента України, що на п’ятому році війни питання українських добровольців у країні досі не вирішене. Вони не визнані державою, не мають офіційного статусу, а відповідно — позбавлені будь-яких пільг та підтримки.

«Ми давно зрозуміли, що достукатися до високих кабінетів і нашого Гаранта не можливо. Законопроект №7190, який ми подали у парламент ще минулого року, продовжує припадати пилюкою, а в той час щодня отримуємо з фронту сумну статистику. Добровольці гинуть, але ж і чиновники, і президент продовжують жити так, ніби в Україні немає жодної війни. Вони плетуть політичні інтриги, воюють за рейтинги і успішно розвивають свій бізнес. Не дивно, адже дякуючи саме нашим хлопцям ні можновладці, ні їхні діти не знають, що таке кров і гуркіт снарядів. Але разом з тим нехай не думають, що їхнє сите життя триватиме без проблем. Ми будемо навідуватися до їхніх кабінетів, бізнесу, маєтків і нагадувати про себе до тих пір, поки влада не зверне увагу на наші проблеми», — йдеться в офіційному повідомленні організаторів акції.

Нагадаємо, що нещодавно під гаслом «Немає визнання – не треба й солодощів» у Львові добровольці уже пікетували фірмовий магазин «Roshen», який належить Петрові Порошенку. Тоді вони пообіцяли, що їхній протест перекинеться і на інші регіони країни.

Контактна особа Роман Коваль (097)5490200 – керівник Обєднання Добровольців у Рівненській області.

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator