Home / Новини / Наразі шини не горітимуть. Активісти відклали радикальні акції під ДФС до 16 червня і оприлюднили звернення

Наразі шини не горітимуть. Активісти відклали радикальні акції під ДФС до 16 червня і оприлюднили звернення

Радикальні акції протесту на подвір’ї Державної фіскальної служби Львівщини наразі відтерміновуються. Керівник облдержадміністрації Олег Синютка зробив крок на зустріч місцевій громаді та нарешті визначився з кандидатурою керівника ДФС Львівщини, яку він вже подав на затвердження до Києва. Він запропонував на цю посаду одного з двох переможців конкурсу що його проводила кадрова комісія Державної фіскальної служби. Тепер усе залежатиме безпосередньо від очільника ДФС України Романа Насірова, який має прийняти остаточне рішення щодо керівника цієї структури на Львівщині. Йому активісти дають час до вівторка.
Нагадаємо, причиною народного збурення у Львові стало намагання влади призначити керувати місцевою ДФС «парашутистів» та ще й поза конкурсом. Ще у березні, згідно з результатами конкурсу, який проводила кадрової комісії при ДФС на посаду головного фіскальника області мали б претендувати Маркіян Мальський та Михайло Коропецький. Вони ж пройшли одобрення місцевими громадськими організаціями та Люстраційною радою Львівщини. Однак минулого тижня несподівано з’явилась ще одна претендентка, яка не брала участі в конкурсі, – діючий керівник ДФС Івано-Франківщини Ірина Столярик. Тоді близько 20 громадських організацій серед яких і «Правий сектор» Львівщини, вирішили дати відсіч такому кадровому нахабству влади. На подвір’я перед спорудою ДФС вони привезли 450 автомобільних шин та пообіцяли влаштувати податківцям «мега-пікнік», якщо влада не дотримає свого слова, проігнорує результати свого ж конкурсу і спробує ввести громаду в оману.
І хоча губернатор Синютка наразі пішов на зустріч громаді та визначився з кандидатурою, не відомо, чи її погодить керівник ДФС України пан Насіров. Тож активісти закликають львів’ян не втрачати пильність і тримати руку на пульсі. Вони пропонують городянам провести вихідні у спілкуванні з активістами біля податкової на Стрийській, 35, аби обговорити всі проблеми, які турбують громаду і знайти спільні рішення.

About Taras Kuzyak