Don't Miss
Home / Новини / На Львівщині сім’ї загиблих добровольців можуть отримати статус. Посприяти у вирішенні питання волонтерам пообіцяв губернатор Олег Синютка

На Львівщині сім’ї загиблих добровольців можуть отримати статус. Посприяти у вирішенні питання волонтерам пообіцяв губернатор Олег Синютка

Від жовтня минулого року волонтери та бійці добровольчих батальйонів України добиваються від влади, аби воїни-добровольці, які воюють на сході країни, були визнані державою учасниками бойових дій. Саме для цього вони спільно розробили та подали до парламенту відповідний законопроект №7190. Та пройшло більш, ніж пів року, але розглянути його можновладці так і не знайшли часу. Це стало причиною нещодавнього пікету Верховної Ради та низки акцій протесту, які пройшли містами України.

У той час на місцевому рівні добровольці таки знайшли певну підтримку. Так на Львівщині місцева влада у межах своїх повноважень надала їм відповідний статус, а з ним — матеріальну та соціальну допомогу.

Разом з тим досі не вирішена проблема сімей бійців, які загинули в АТО. Часто родини втратили годувальників, у них залишилися малі діти, але такі сім’ї також не мають жодної підтримки. І саме про це йшлося під час нещодавньої зустрічі представників «Об’єднання добровольців» та губернатора Львівщини Олега Синютки.

«Ми мали дуже конструктивну розмову. Керівник області  пообіцяв нам, що зробить відповідні звернення до президента України з приводу статусу сімей загиблих. Як один з найбільш підходящих варіантів губернатор запропонував внести зміни у рішення обласної ради, щоби відповідний статус сім’ям загиблих добровольців могли надавати на рівні області. Тож сподіваємося, що вже невдовзі це питання також зрушиться з мертвої точки. Наскільки мені відомо, Олег Михайлович уже надав відповідні доручення фахівцям відділу соціального захисту населення ЛОДА, щоб вони зробили відповідні напрацювання у цьому напрямку», – зазначила керівник «Об’єднання добровольців» Олена Живко.

 

 

About dobrovoltsi