Don't Miss
Home / Новини / «Ми заслужили визнання!» – українські добровольці пікетують Верховну Раду

«Ми заслужили визнання!» – українські добровольці пікетують Верховну Раду

19 квітня під Верховною Радою України відбувся протест українських добровольців, які прийшли під стіни парламенту з вимогою прийняти законопроект №7190.
Зокрема, до Києва з’їхалися кілька сотень бійців. Це представники «Об’єднання добровольців», батальйонів «Карпатська Січ», «ОУН» тощо. Також протест підтримала кримськотатарська громада та низка політичних партій. Вони принесли з собою величезний плакат з фотографіями воїнів, які загинули на сході країни, але досі так і не визнані державою.
«Ми дуже довго намагалися достукатися до нашої влади, але вона продовжує закривати очі на наші проблеми. Сьогодні ж вирішили прийти до парламенту з світлинами хлопців, які загинули за Україну. Нехай можновладці, які сидять в своїх кабінетах, знають кому вони повинні завдячувати своїм ситим життям», — заявила керівник «Об’єднання добровольців» Олена Живко.
Нагадаємо, що законопроект №7190 розроблений і поданий добровольцями до Верховної Ради ще в минулому році. Він має визнати воїнів добровольчих батальйонів на офіційному рівні, оскільки на п’ятому році війни бійці залишаються без статусу та жодної державної підтримки.

 

 

About dobrovoltsi