Home / Новини / Міжнародний досвід –  у визволенні українських військово-полонених  (АНОНС)

Міжнародний досвід –  у визволенні українських військово-полонених  (АНОНС)

Всесвітній рух патріотів України, відомий у світі як організатор серії міжнародних акцій протесту проти кремлівської агресії в Україні “Stop Putin’s War in Ukraine», організовує круглий стіл «Полонені – шляхи вирішення проблеми, юридична допомога, міжнародний досвід». Подія відбудеться 23 травня о 13:30, в прес-центрі УНІАН, за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик,2.

Оскільки питання про звільнення чи обмін полонених (згідно українського законодавства – заручників) практично призупинене та забуте, а в той час сотні таких бранців зараз незаконно утримуються на територіях Криму, Донбасу і Росії, організатори ставлять собі за мету активізувати цей процес на міжнародному рівні. Вони зазначають, що жодним чином не втручаються безпосередньо в процес обміну полоненими, а лишень хочуть акцентувати на цій проблемі і застосувати до її вирішення важелі міжнародної дипломатії.

Гостями круглого столу стануть представники духовенства, міжнародних організацій,  відомі політологи, громадські активісти, колишні військово-полонені та їх родичі. Учасники обговорення у межах п’ятихвилинної промови презентуватимуть свої ідеї про те, як зробити більш ефективним процес визволення українських військово-полонених. Разом з тим, у межах круглого столу  буде презентовано відповідний тематичний відео-ролик «Життя в очікуванні».

Програма заходу:

13:30 – вступне слово організаторів;

13:40 – презентація відео-ролика « Життя в очікуванні»

14:00 – 15:00 виступи запрошених та дискусія

 

Організатори:

Ірена вон Бург – Всесвітній Рух Патріотів України (керівник)

Олена Живко – волонтер , адвокат 0631899777

About dobrovoltsi