Don't Miss
Home / Новини / Крим – це Україна, Путін стане на коліна!

Крим – це Україна, Путін стане на коліна!

Путін в памперсах під звуки українського гімну стоїть на колінах! Так у Львові в театралізованій формі бійці «Об’єднання добровольців» та небайдужі мешканці міста біля Російського консульства нагадали Кремлеві та усьому світові, що Крим – це територія України. Акцію провели не випадково, адже саме 16 березня 2014 року під дулами автоматів у Криму провели псевдо референдум. Після нього Росія поспіхом приєднала Крим до свого складу та почала на території півострову етнічні чистки татар та українців.
– Сьогодні на колінах стоїть актор у масці Путіна але, повірте, пройде час і ми поставимо на коліна головного окупанта нашої країни – Володимира Путіна. До цього моменту залишилося не так вже й багато, – наголосив один з учасників акції, боєць «Об’єднання добровольців» Роман Святошенко.
Крім Львова подібна акція пройшла і у Києві. Там українці пікетували посольство Росії.

 
– Ми зібралися біля посольства, аби нагадати, що Крим – це Україна, а Росія – окупант. В історії Росія завжди буде Золотою ордою, монголо-татарським ігом, окупантом та вбивцею, який посягнув на чужу землю, – зазначила керівник «Об’єднання добровольців» Олена Живко.
Нагадаємо, що напередодні схожі акції пройшли у країнах Європи.
Фото: прес-служба «Об’єднання добровольців»

 

About dobrovoltsi