Don't Miss
Home / Новини / Крок за межу: «Об’єднання добровольців» вимагає від мера Львова Андрія Садового публічних пояснень за вчинену провокацію

Крок за межу: «Об’єднання добровольців» вимагає від мера Львова Андрія Садового публічних пояснень за вчинену провокацію

Активісти «Об’єднання добровольців»  вимагають від мера Львова Андрія Садового публічного пояснення, як могло статися, що під час Безпекового форуму, організатором якого виступила міська влада, вивісили карту, де частину окупованих російськими військами територій назвали «народні республіки Донецька та Луганська». Перш за все, хочемо спитати безпосередньо у керівника міста чи знав він про провокацію, яку підготували його підлеглі і чи, можливо, саме такою він бачить карту України? Адже в той час, як наші хлопці щодня гинуть на східних рубежах, воюючи з російськими терористами, виявляється, що в найбільш патріотичному місті держави терористичні утворення раптом стали «народними».

«Зізнаюся чесне, коли я почула про цю жахливу провокацію, мені забракло слів! Як можна називати «народними республіками» українські землі, які зараз перебувають під владою найманців і бандитів? Виходить, що ми тут, у Львові, підтримуємо політику Путіна, який четвертий рік белькоче, що ніякої агресії немає, а є лише непорозуміння між самими українцями? Якщо вже на Безпековому форумі республіки називають «народними», так можливо, Андрію Івановичу, у нас і війна громадянська?» – прокоментувала ситуацію  керівник ГО «Об’єднання добровольців» Олена Живко.

За її словами активісти також зроблять звернення до Служби Безпеки України, аби вони також ретельно вивчили це питання.

«Ми розцінюємо це не як випадковість, а сплановану диверсію, – пояснила Олена Живко. – Справа у тім, що це вже не перший такий випадок у Львові. Не так давно у Львові закрили редакцію, де роками друкували антиукраїнські газети, потім до нас звернулися мешканці, що на вулицях роздають сепаратистські сувеніри… В той час сам мер підписує Меморандум, за яким комунальне АТП-1 мало віддати дружині росіянина Чуркіна 20 мільйонів гривень. Що це як не підрив нашої з вами безпеки? Міський голова постійно повторює, що він відповідає за усе, що коїться в місті. То може вже час відповідати?»

About dobrovoltsi