Home / Новини / Керівник ГО «Правий сектор-захід» Олена Живко про феномен ДУК

Керівник ГО «Правий сектор-захід» Олена Живко про феномен ДУК

Проект закону про Добровольчий Український Корпус потребує доопрацювань та вдосконалення. Проте унікальність самого ДУКу в тому, що в умовах відсутності законодавчих норм своєї діяльності, бійці-добровольці цих норм завжди дотримуються. На цьому під час обговорення законопроекту Дмитра Яроша «Про Добровольчий Український Корпус» наголосила керівник ГО «Правий сектор-захід» Олена Живко.
Безымянный
«Як адвокат, який багато років захищає права людей, я змушена зазначити: у нас є дуже багато законів – закон про міліцію, про СБУ, та інші. Всі вони дуже гарно написані, розписані, але є в них одна проблема – не діють вони. Права громадян часто порушуються.
Можливо, наш закон не зовсім досконалий, ми це все виправимо. Але феномен Добровольчого Українського Корпусу в тому, що закону ще немає, а він вже діє. Всі свої дії ДУК погоджує зі Збройними силами, з МВС… Скільки часу ДУК провів вже на війні, не було жодних неузгоджених дій, жодних випадків, коли б ми нашкодили країні не було. Це таке моє заключення», – зазначила Олена Живко.

About dobrovoltsi