Home / Новини / Громадський сектор НР ДІЯ Львівщини пройшов вишкіл в тренувальному центі УДА

Громадський сектор НР ДІЯ Львівщини пройшов вишкіл в тренувальному центі УДА

5 представників  Громадського сектору НР «ДІЯ» Львівщини пройшли вишкіл з бойової тактики та польової медицини на базі 5-го оБАТу Української добровольчої армії, що розташований поблизу села Нова Михайлівка на Дніпропетровщині.

Проходили навчання юні добровольці у новому навчальному центрі, що його цього року облаштували на базі 5 оБАТу УДА.  Це сучасна тренувальна споруда обладнана за всіма військовими стандартами.

«Для нас розбили вишкіл на дві частини.  Половину часу ми вправлялися у стрільбі з стрілецької зброї  та тактики бою –  як правильно пересуватися по лінії фронту, червона та зелена позиції, контакт справа і зліва. Щодня інструктори показували щось нове. Впродовж іншої частини нам викладали ази військової медицини. До прикладу, навчали як правильно перевертати пораненого, змусити запрацювати дихальну систему і багато іншого» – розповідає представники Громадського сектору НР ДІЯ Львівщини Роман Гірняк.

Ще раз відвідати тренувальний центр УДА та пройти черговий вишкіл активісти Громадського сектору НР «ДІЯ» з Львівщини планують у жовтні.

About Taras Kuzyak