Home / Новини / Хресна дорога для бійців АТО

Хресна дорога для бійців АТО

Наприкінці Великого посту бійці та активісти «Об’єднання добровольців» взяли участь у Хресній дорозі, яку організував військовий капелан, отець Михайло Греділь. Вона пройшла у містечку Городок в храмі Благовіщення. Саме туди духовний наставник запросив не лише військових Збройних Сил України, але й бійців добровольчих батальйонів, волонтерів та усіх тих, хто вже четвертий рік поспіль допомагає відбивати наступ російських військ на сході країни.

«Вже два роки ми в стані війни, за цей час довелося навчитися стати в обороні своєї землі і народу. У цій обороні навіть довелося вбивати ворога. Але при тому ми не повинні забувати про прощення , яке допоможе зцілити насамперед нас і не дозволить стати такими порожніми людьми, що сіють навколо себе лише страх, біль, кров, сльози і терпіння», — такі рядки спеціально до Хресної дороги написав на передовій боєць  Микола Вишньовський.

Нагадаємо, що Хресну дорогу традиційно проводять у п’ятницю перед великоднього тижня. Вона присвячена спогадам про смерть Ісуса Христа, який пройшов свій мученицький шлях на Голгофу.

 

About dobrovoltsi