Home / Новини / «Хортиця» фінансує тероризм! «Об’єднання добровольців» разом з іншими організаціями візьме участь в акції проти сепаратистської продукції

«Хортиця» фінансує тероризм! «Об’єднання добровольців» разом з іншими організаціями візьме участь в акції проти сепаратистської продукції

Сплата податків українським бізнесом на тимчасово окупованих територіях є злочином проти свого народу, це фінансування так званих ДНР і ЛНР і незаконної влади анексованого Криму.

Ці кошти йдуть на фінансування терористичних організацій, зброю, яка вбиває українських військових, владу – яку не визнає жодна країна світу.

«Об’єднання добровольців» разом з громадськими організаціями Львівщини та ветеранами АТО організовують акцію протесту проти торгової марки «Хортиця», яка продає свою продукцію на території Донецької і Луганської областей, анексованому Криму з їхніми акцизними марками, про що є беззаперечні докази.

29 грудня 2017 році о 11 год. відбудеться попереджувальна акція в найбільших торгівельних мережах Львова, під час якої стелажі з горілчаною продукцією Хортиця будуть марковані. Від цього дня супермаркети матимуть 10 днів, аби проявити свій патріотизм і позбутися «сепаратистського товару».

Виїзд для охочих журналістів о 10.30 годині 29 грудня з проспекту Шевченка (збір біля Макдональдса).

 

 

About dobrovoltsi