Home / Новини / Дмитро Ярош: “Валентин Наливайченко – мій друг, який “з мінусів” підняв СБУ”

Дмитро Ярош: “Валентин Наливайченко – мій друг, який “з мінусів” підняв СБУ”

image21883012_8a42f0ec7caf904afc9f903ddf7e5c1c

Український поет Петро Скунць якось сказав дуже гарні слова: «за всіх прокричати, коли всі мовчать, за всіх промовчати, …

Posted by Дмитро Ярош on 25 червня 2015 р.

Український поет Петро Скунць якось сказав дуже гарні слова: «за всіх прокричати, коли всі мовчать, за всіх промовчати, коли всі кричать»…
Ось і зараз, в ситуації навколо Служби Безпеки України, варто сказати декілька слів.
– Валентин Наливайченко – мій друг, який “з мінусів” підняв СБУ та практично наново створив дієвий механізм захисту національної безпеки держави, який зміг нейтралізувати дуже багато терористичних загроз по всій Україні. Говорю про це абсолютно відповідально, бо в багатьох спецопераціях по ліквідації російсько-терористичного бандпідпілля брали участь і спецгрупи “Правого сектору”.
– Вважаю відставку Валентина Наливайченка нелогічною і несвоєчасною, яка до того ж, показала гнилість і цієї Верховної Ради. Такі приклади підкріплюють думки людей, що режим внутрішньої окупації України з втечею Януковича нікуди не дівся, а тільки трансформувався і закамуфлювався та провокують радикалізацію нашого суспільства.
– Йде війна із сильним і підступним ворогом – Російською імперією. У цей час будь-яке самопоборювання не йде на користь зміцненню обороноздатності України. Маю на увазі інформаційні атаки на в.о. Голови СБУ генерал-полковника Василя Грицака, який останній рік теж працював в команді Наливайченка по відновленню дієздатності Служби і на посаді керівника Антитерористичного центру провів масу успішних антитерористичних операцій.
– Знаю Василя Грицака як Офіцера, який особисто брав участь не тільки в планування, а і у виконанні бойових операцій, не ховаючись за спинами своїх підлеглих. А таких генералів на фронті, повірте, є дуже мало…
– Чи стане генерал Грицак Головою СБУ – не знаю. Але впевнений в одному – ті, хто поливає брудом бойового офіцера – мудаки. Вибачаюсь за неполіткоректність!..
– За останні призначення заступників Голови нічого сказати не можу. З ними на війні не перетинався. Біографії у них не дуже… Але найближчий час покаже. “По плодах їхніх пізнаєте їх…”
Геть внутрішні чвари!
Разом – до Перемоги!
Слава Україні!

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator