Home / Новини / ДІЯ організувала екскурсію Львівщиною  для дітей загиблих та поранених добровольців

ДІЯ організувала екскурсію Львівщиною  для дітей загиблих та поранених добровольців

16 діток загиблих та поранених воїнів-добровольців відправилися у чотириденну  мандрівку знаковими місцями Львова та Львівської області. Для них організували екскурсію-квест на Львівську Ратушу,  в місцевий  історичний музей, Шевченківський гай, Арсенал , Львівську оперу та інші відомі місця. Також вони побачили  історичну Жовкву та Крехівській монастир і пройшлися «Стежками Франка». Поміж тим,  юним візитерам влаштовували трапезу у найвідоміших місцевих закладах харчування.

Організував мандрівку для дітей Національний рух Державницька ініціатива Яроша  Львівщини та відділ соціального захисту НР ДІЯ.

«Більшість з цих дітей –  це діти наших загиблих воїнів-добровольців. Є серед них діти поранених та малюки з багатодітної родини переселенців з Луганщини, батько яких зараз воює в рядах наших добровольців снайпером.  Ми хочемо, щоб ці дітки побачили свій край, адже більшість з них ще не бували у місті Лева. Також ми хочемо вкотре привернути увагу до таких родин, які втратили своїх батьків», –  каже один з організаторів акції, представниця відділу соціального захисту НР ДІЯ Ольга Сокальська.

«Це найменше, що ми можемо зробити для дітей наших відважних воїнів-добровольців, які поклали своє життя за наш з вами спокій. Наш святий обов’язок опікуватися такими родинами та зробити все можливе, щоб хоч якось прикрасити їхні будні», –  зазначила координатор НР ДІЯ Львівщини Олена Живко.

Окрім того, акивістка також подарувала дітям пакунки з одягом від благодійників з-за кордону.

About Taras Kuzyak