Don't Miss
Home / Новини / ДІЯ – на сторожі чесних та прозорих виборів в ОТГ на Львівщині

ДІЯ – на сторожі чесних та прозорих виборів в ОТГ на Львівщині

ВибориНаціональний рух «Державницька ініціатива Яроша» розпочинає моніторинг виборів до шести Об’єднаних територіальних громад на Львівщині, що пройдуть 18 грудня цього року. Наші активісти слідкуватимуть за діяльністю усіх кандидатів на посади сільських чи міських голів ОТГ, а також – депутатів до рад ОТГ.
Ми послідовні у своєму прагненні не допустити до влади політичних пристосуванців та «фарбованих лисів» злочинного режиму Януковича, а таких, нажаль, є чимало. ДІЯ вже традиційно прискіпливо відслідковує виборчі процеси та виводить «на чисту воду» той непотріб, який рветься до влади. Наша мета – не дати реваншувати тим, хто ще учора розкошував під прикриттям банди януковицьких прислужників.
Тому, на виборах до ОТГ ми слідкуватимемо за формуванням та роботою виборчих комісій, розподілом округів та виборчими кампаніями кандидатів. Особливо пильними будемо у день виборів, коли проходитиме волевиявлення, та під час підрахунку голосів. Закликаємо до співпраці в першу чергу усіх свідомих людей, яким незабаром спільно жити в ОТГ. Від вашої пильності та відповідальності, зокрема – від вашого вибору, залежить ваше ж майбутнє.
При наявності інформації про порушення, завертайтесь за тел: 0988506995
чи за адресою М. Львів, пл. Міцкевича, 8/2

About dobrovoltsi