Home / Новини / ДІЯ Львівщини привезла медобладнання в лікарню ім. Мечнікова у Дніпрі

ДІЯ Львівщини привезла медобладнання в лікарню ім. Мечнікова у Дніпрі

Живко Скребець 1 topПредставники Національного руху «Державницька ініціатива Яроша» Львівщини знову відвідали з гуманітарною місією лікарню ім. Мечнікова у Дніпрі. Цього разу з собою активісти привезли інвалідні візки, підтримуючі корсети, медичні тростини на опорах, апарати для розроблення м’язів, засоби гігієни та лейкопластир.
«Лікарня імені Мечнікова – це медичний заклад, в якому чи не найбільше допомагають українським воїнам, які отримали поранення в АТО, в тому числі добровольцям. Там їх рятують від смерті та лікують. Тому, нашим обов’язком є допомагати цьому закладу, адже держава не завше може забезпечити його усім необхідним. Обладнання, що його ми привезли, нам передав волонтер з Італії Іван Миляник. Щиро дякую йому за це», – зазначила координатор НР ДІЯ Львівщини Олена Живко.
«Я дуже вдячний Національному руху ДІЯ Львівщини за цю допомогу для наших бійців. Ці активісти постійно допомагають нам. Минулого разу он привезли цілу фуру функціональних лікарняних ліжок, цього разу – візки та інші реабілітаційні пристрої. Така допомога є надзвичайно потрібна пораненим бійцям. Адже ми її не ставим на лікарняний баланс і є можливість віддати, скажімо візочок, бійцю коли він виписується з лікарні. Він на ньому їде додому. Те ж обладнання яке перебуває на лікарняному обліку, ми нажаль не маємо права віддавати. Тому, така волонтерська допомога є дуже важливою для поранених і ми безмежно вдячні за неї волонтерам», – зазначив заступник головного лікаря з хірургічної допомоги лікарні ім. Мечнікова у Дніпрі Юрій Скребець

Живко Скребець 2

About Taras Kuzyak