Don't Miss
Home / Новини / «ДІЯ» Львівщини організувала свято Миколая для дітей воїнів АТО

«ДІЯ» Львівщини організувала свято Миколая для дітей воїнів АТО

 

ГоловнаБлизько 20 діток воїнів АТО та волонтерів Львівщини нині зустріли святого Миколая в розважальному центрі «Дитяча Планета» у Львові. Улюбленця усієї української малечі запросили на свято активісти місцевого осередку Національного руху «Державницька ініціатива Яроша». Малята разом із дорослим супроводом поз’їжджалися із різних куточків Львівщини. У розважальному центрі на них чекало багато сюрпризів. Спочатку для дітей організували дозвілля. Коли ж малеча вдосхочу набавилася на різноманітних ігрових майданчиках, до неї завітав святий Миколай. За гарно розказаний віршик чи пісеньку щедрий дідусь роздавав подарунки . Усі отримали по комплекту гостинців в якому були солодощі, фрукти та одяг. Також діти мали можливість скуштувати смачних наїдків, що їх готують кухарі розважального центру.

Влаштувати свято для дітей помічникам Миколая з «ДІЇ» вдалося з допомогою небайдужих людей.

«Нам дуже приємно, що на Львівщині знайшлися меценати, які не залишилися осторонь і допомогли нам організувати свято. Дякуємо Івану Милянику, Ларисі Малех, Григорію Козловському, адміністрації готелю «Варшава» та багатьом небайдужим людям які допомогли нам з подарунками. Це те найменше, що ми можемо зробити для наших захисників–добровольців, які зі зброєю в руках, захищають нас від окупанта. Тому тут у тилу ми як можемо стараємося докластися до того, аби життя сімей наших захисників хоч трохи стало комфортнішим, а їхні діти були хоч трохи щасливішими і веселішими. Відтак, подібні розважальні акції для малечі наших воїнів ми стараємося організовувати якомога частіше», – зазначила координатор НР «ДІЯ» Львівщини Олена Живко.

Тим діткам бійців добробатів, які нині не мали можливість приїхати до Львова на зустріч з святим Миколаєм, його помічники з «ДІЇ» передали гостинці від добродія поштовими службами та через автобусне сполучення. Загалом, подарунки отримали 75 дітей бійців АТО та волонтерів.

 

About dobrovoltsi