Home / Новини / «Дірку від бублика ти отримаєш, а не Україну!», – Дмитро Ярош

«Дірку від бублика ти отримаєш, а не Україну!», – Дмитро Ярош

Jarosh

Ярош – про ймовірний повномасштабний напад путіна на Україну.

Провідник Національного руху «ДІЯ»  та Української добровольчої армії Дмитро Ярош вважає цілком правильним рішення Верховного Головнокомандувача привести в посилену бойову готовність всі підрозділи у районах адмінкордону з Кримом та по всій лінії зіткнення на Донбасі. Про це Дмитро Ярош написав на своїй сторінці у фейсбук. Він радить не забувати і про північний напрямок, особливо – його харківський відтинок, та десантнонебезпечні ділянки Миколаївської і Одеської областей.

Разом з тим, Ярош прогнозує, що у разі задіяння авіації, ворог отримає величезні втрати, мовляв –  наявні сили української ППО також розгорнуті та знаходяться у повній бойовій готовності.

«Віра у Перемогу над агресором; максимальна мобілізація всіх ресурсів держави: духовних, людських, матеріально-технічних; повна підтримка і сприяння Збройним силам України та іншим державним силовим структурам; у випадку необхідності, розгортання підпілля та партизанського руху; асиметрична війна проти окупантів – це ті фактори, які не дадуть ворогу запанувати на нашій землі», – зазначив у своєму дописі на Фейсбук Дмитро Ярош.

Окрім того, він зазначив, що бойові частини і підрозділи Української Добровольчої Армії, як і завжди, перебувають в зонах своєї бойової відповідальності

«Нарешті, ліричне для Путіна від українських добровольців): дірку від бублика ти отримаєш, а не Україну!», – пише Ярош. 

About dobrovoltsi