Don't Miss
Home / Новини / Четверта річниця Іловайську: у Львові молитвою вшанували полеглих бійців

Четверта річниця Іловайську: у Львові молитвою вшанували полеглих бійців

В останні дні серпня минає четверта річниця Іловайської трагедії. Сьогодні, 29 серпня, у Львові вшанували полеглих у «зеленому коридорі» воїнів.

Поминальна панахида відбулася біля пам’ятника Тарасові Шевченкові. Постамент прикрасили соняхами – символом подій під Іловайськом.

Вшанувати героїв прийшли їхні побратими, влада міста та області, представники «Національного корпусу», а також кілька десятків містян.

Як зазначили під час заходу, сьогодні, замість оплакувати героїв – ними пишаються.

«Ми прийшли вшанувати цих хлопців. Якщо проаналізувати карту АТО і події, які відбувалися після цього, Іловайськ мав неймовірне стратегічне значення. Ви знаєте, після цього відбулися мінські переговори і інші речі. І не дивлячись на те, що в них не було підтримки Генштабу, адже Генштаб був зайнятий проведенням параду в Києві, у них закінчились набої, вони гордо тримали оборону, вони не здавались», – зазначила волонтер Олена Живко.

Сьогодні також наголосили, що за чотири роки справу щодо Іловайської трагедії досі не передали до суду.

Як відомо, за офіційними даними, у боях за Іловайськ брали участь 1700 воїнів, бої тривали 576 годин, 366 українських бійців загинули, 158 зниклих безвісти, 429 отримали поранення, 128 потрапили в полон.

About dobrovoltsi