Home / Новини / Аваков погодився звільнити неугодного “​​Правому сектору” заступника – УП

Аваков погодився звільнити неугодного “​​Правому сектору” заступника – УП

євдокимовМіністр внутрішніх справ Арсен Аваков подав заяву на звільнення свого першого заступника Володимира Євдокимова.
Про це в коментарі “Подробностям” заявив радник Авакова Антон Геращенко.
“Дійсно, він (Аваков – ред.) подав необхідні документи про звільнення свого першого заступника Володимира Євдокимова в Кабінет міністрів. На цьому тижні документи повинні бути розглянуті, має бути прийняте рішення про його звільнення, якщо Кабінет міністрів його підтримає. Ми думаємо, що підтримає”, – сказав Геращенко.
Нагадаємо, днями “Правий сектор” назвав Євдокимова одним з “московських ставлеників” і діячів контрреволюції в Україні. Зокрема, за словами бійців, саме Євдокимов віддав наказ про вбивство Олександра Музичка (Саші Білого), а також намагався знищити сам “Правий сектор”.
У зв’язку з цим бійці висунули владі ультиматум з вимогою навести порядок в МВС, пригрозивши в іншому випадку повернути зброю проти Києва.
Втім, пізніше ПС пом’якшив свою риторику, пообіцявши не здійснювати збройні дії поза зоною АТО. У той же час, бійці наполягають на необхідності чистки в рядах МВС.

УКРАЇНСЬКА ПРАВДА

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator