Home / Новини / Андрій Садовий: архітектор «русского мира» в серці Західної України

Андрій Садовий: архітектор «русского мира» в серці Західної України

Понад десять тисяч загиблих українських бійців, майже щоденні «похоронки» в усі куточки України, жахливі рани молодих хлопців і зруйновані міста та села. Такі криваві жнива ось уже п’ятий рік збирає війна з кремлівською ордою. Війна, яка як ніщо інше згуртувала українське суспільство, породила феномен добровольчого руху і показала, що віра і правда допомагають перемогти суперника, який інколи переважає тебе в кілька разів.
Та в той час як на східних рубежах країни бійці щодня стримують навалу кремлівських головорізів «русский мир» не лише притаївся, але й дуже добре почуває себе у серці Західної України — Львові. Причому, він прийшов сюди не з офіцерами ФСБ чи сепаратистами Донбасу, а владою, яку обирали ми з вами. Йдеться, насамперед, про мера міста Андрія Садового, який за увесь час перебування у головному кріслі львівської ратуші не лише активно співпрацює з російським бізнесом, але й воліє оминати своєю увагою дражливу тематику — анексію Криму та захоплення сходу України.

Та якщо раніше Садовий лише грався у мовчанку, то тепер він сам активно лобіює просування «русского мира». І йдеться не лише про виняткову любов до джазу і дружбу з путінським мільярдером Михайлом Фрідманом. Останнім свідченням цьому стаття, яка з’явилася у підконтрольному йому ресурсі «Zaхid.Net». Вона називається «Фантастична четвірка» і в ній автор гостро засуджує активістів «Української Спілки Учасників АТО».
Хлопців, які пройшли російсько-українську війну, критикують за те, що вони не дали провести антиукраїнський концерт у палаці ім. Гната Хоткевича. Мовляв, комунальний заклад колишні бійці брали мало не штурмом, хоча насправді причин для цього ніяких не було. І це дуже дивно, бо згідно афіші та оголошень у ЗМІ на сцені палацу мали відбутися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня партизанської слави… А організовували їх ГО «Асоціація культури та освіти «Руський Дім», ГО «Земляцтво ленінградців Львівщини «Пітер-Клуб» та представники російської меншини регіону.


Також за нашою інформацією за цим проросійським шабашем, який просто не дали втілити у життя, паралельно стояли структури наближені до кума Володимира Путіна — Віктора Медведчука.
Звісно, якби йшлося про мера будь-якого іншого українського міста, то така позиція ЗМІ по захисту представників «русского мира» була б щонайменше незрозумілою. Та лише не в тому випадку, коли мова йде про Андрія Садового.
«Я насамперед хочу подякувати хлопцям, які розігнали оце сепаратистське, проросійське збіговисько. Наша організація також мала бути там, але ми просто не встигли. Тепер, замість того, щоб зайняти позицію українських воїнів, які захищали країну, мер українського міста стає на сторону сепаратистів. Та особисто я вже не дивуюся нічому, бо усі знають, що відколи розпочалася війна Андрій Садовий жодного разу не поїхав до хлопців на фронт, він не прийшов з підтримкою до сімей, які втратили годувальників, не організовував та не відправляв волонтерську допомогу, а лише і вмів проводити джазові фестивалі та водитися за ручку з друзями Путіна», — заявила керівник «Об’єднання добровольців» Олена Живко.

За її словами це не перший кричущий випадок, коли проросійські організації популяризують у місті ідеї «русского мира». Найбільш активною в цьому плані є «Український вибір» Віктора Медведчука, яку на Львівщині представляє колишня «регіоналка» Інна Іваночко. Саме ця особа не так давно намагалася зупинити через суди демонтаж Монументу слави, а днями намагалася провести у місті День миру, який зірвали саме активісти «Об’єднання добровольців».
Крім того, представники «Українського вибору» не втомлюються повторювати, що ніякої російської агресії немає, а триває лише громадянська війна… Тобто, вони озвучують ті ідеї, що їх ретельно прописують кремлівські політтехнологи. І чим ближче до виборів, тим їхня активність лише зростає.
Замість того, щоб за допомогою СБУ та правоохоронців зупинити цей шабаш, міська влада в особі Андрія Садового підтримує сепаратистів, а бійців АТО порівнює мало не з бойовиками.

Нам цікаво, якби хлопці не розігнали концерт до Дня партизанської слави, то чи завітав би на нього сам Андрій Іванович, адже російські культурні традиції судячи з усього йому дуже близькі. Та і веселитися під час війни меру Львова явно не вперше.

About dobrovoltsi