Home / Новини / Активісти Бердянська вимагають звільнити начальника міської міліції

Активісти Бердянська вимагають звільнити начальника міської міліції

У нездатності ефективно поборювати злочинність та протистояти іншим викликам сьогодення звинувачують міліцію Бердянська. Двадцять дві місцеві громадські організації причиною незадовільної роботи правоохоронців вважають відсутність гідного очільника. Із відповідною заявою, де вимагає звільнити діючого начальника міліції Олександра Осадчого та призначити іншу кандидатуру, громадськість Бердянська звернулася до міністра МВС, парламенту та до місцевої влади.
13288_883010428455705_3318664570762865879_n
«Бердянський МВ МВС України й надалі нагадує комерційну структуру, де працюють старі скомпрометовані особи, прихильники старої системи… Ми не вважаємо, що такі люди здатні захищати інтереси держави», – йдеться у зверненні громадських об’єднань Бердянська. Так, громадськість міста переконана, що має право «на узгодження та затвердження кандидатури начальника міліції». Замість нинішнього начальника міської міліції Олександра Осадчого, активісти просять призначити Андрія Пітюкіна – колишнього працівника МВС, який свого часу працював начальником карного розшуку та «зумів вибудувати з нуля ефективну функціональну систему оперативного забезпечення відділу».
Відтак, активісти Бердянська вимагають, аби на посаді керівника міської міліції була людина, якій довіряє громада. У своєму зверненні вони нагадують – без підтримки народу міліція існувати не зможе.
За підтримкою громада звернулась до «Правого сектора», точніше до добровольців-правосекторівців. «Бердянськ – прифронтове місто, тож 8-ма окрема рота ДУК «Аратта» розташована поблизу. До мене звернулись громадські організації зі скаргами на цього начальника міліції. У місті, яке знаходиться так близько від фронту, повинен бути порядок і якраз правоохоронці в першу чергу мають цим займатись, а не вирішувати власні інтереси», – зазначає начальник штабу 8-ї ОР ДУК ПС «Аратта», керівник ПС Львівщини Артем Луцак. Тож каже він, правосекторівці разом із громадою будуть вимагати навести лад у правоохоронній системі Бердянська, аби бути певними, що місто в безпеці та в порядку.

About dobrovoltsi