Home / Новини / 33 добровольці на Львівщині отримали посвідчення УБД

33 добровольці на Львівщині отримали посвідчення УБД

DSC_511733 бійці добровольчих батальйонів з Львівщини отримали від Львівської обласної ради посвідчення учасників бойових дій. Усі ці воїни подали необхідні документи на розгляд спеціальної  комісії з визнання бійців-добровольців АТО

«Ми на рівні області їх визнаємо воїнами-добровольцями – в такий спосіб засвідчуючи їм  розуміння того, що вони були тими першими, які кинулися в бій на захист нашої країни», – зазначила керівник комісії з визнання бійців-добровольців АТО Парасковія Дворянин.

Після видачі посвідчення УБД доброволець також  отримає одноразову матеріальну допомогу від Львівської обласної ради у розмірі 3 тис. грн.

«Ці посвідчення, можливо зараз лише  формальність, але це – перші кроки. Раніше, аби, скажімо, пролікувати пораненого добровольця, треба було лікарям довго доводити, що він воював. Зараз, з отриманням цих посвідчень, ця проблема знімається. Найголовніше, що ми добилися – визнання для цих бійців. Так, наразі це на рівні обласних рад у 14 регіонах України. Однак, усі ці обласні ради звернулися вже до Кабміну та Президента з проханням про визнання бійців добробатів й на державному рівні. Тобто, робота йде, ситуація не стоїть на місці», – зазначила координатор НР «ДІЯ» Львівщини Олена Живко .

Вона також закликала усіх добровольців, які ще не подали документи на визнання, неодмінно зробити це.

«ДІЯ Львівщини станом на сьогодні вже підготувала 120 пакетів документів для бійців добробатів для подальшого визнання Львівською обласною радою. Ми закликаємо усіх добровольців, хто ще не отримав посвідчення. Звертатися до нас і ми допоможемо вам з підготовкою документів та юридичним супроводом», – зазначила Олена Живко

Добровольці, яким потрібна допомога в оформленні документів для отримання посвідчення учасника бойових дій від ЛОР, можуть звертатися в офіс НР «Державницька ініціатива Яроша». Він розташований за адресою: м. Львів, пл. Міцкевича 8/2, 4-ий поверх. Контактний телефон: +380631899777 (Олена Живко)

About Taras Kuzyak