Don't Miss
Home / Новини / 21 січня ДІЯ в містах України долучається до міжнародної акції «Stop Putin war in Ukrаine 3»

21 січня ДІЯ в містах України долучається до міжнародної акції «Stop Putin war in Ukrаine 3»

fleshmob21 січня після Різдвяних свят українці з усього світу виходять на третю акцію протесту проти кремлівської агресії в Україні «Stop Putin war in Ukrаine 3».
«Головне, чого ми добиваємося від наших акцій – привернення уваги до війни в Україні. Про цю війну в країнах Європи та на інших континентах починають забувати і наша мета нагадувати світовій спільноті, що ця війна триває… Що в сучасному вимірі найбільша в світі, країна агресор напала на європейську країну ділить її територію та вбиває її людей. І все це робиться тут під носом у Євросоюзу в період дії міжнародних договорів актів про ненапад і всього іншого», – зазначила в координатор «Stop Putin war in Ukrаine» Ірена фон Бург (повний текст інтерв’ю з Іреною фон Бург читайте тут ).
Вимоги, з якими українці у всьому світі та їх симпатики втретє вийдуть на протест наступні:
1. Вивести усі іноземні збройні формування, військову техніку, а також найманців з території України (включно з Кримом) під наглядом ОБСЄ. Роззброїти всі незаконні групи. Відновити повний контроль над державним кордоном з боку України у всій зоні конфлікту, згідно з п.п.9-10 Мінських угод від 12.02.2015р. і резолюції Генасамблеї ООН від 16.11.2016р.
2. Збільшити спостережну місію ОБСЄ до 24 годин на добу, сім днів на тиждень та допустити її до частини українсько-російського кордону, яку Україна тимчасово не контролює, тому що російсько-сепаратистські війська припиняють атаки тільки тоді, коли спостерігачі ОБСЄ присутні на фронті.
3. Негайно звільнити всіх заручників і незаконно утримуваних осіб (включаючи українських полонених, військових та цивільних, що незаконно утримуються на територіях Криму, Донбасу і країни-агресора Росії) , а також громадян інших країн, які знаходяться під арештом за політично мотивованими і сфабрикованими звинуваченнями – згідно з п.6 Мінських угод від 12.02.2015р.
4. Звільнити тимчасово окуповану країною-агресором Росією територію Криму і Севастополя, згідно з резолюцією Генасамблеї ООН від 16.11.2016р.
В Україні всесвітню акцію «Stop Putin war in Ukrаine 3» вже традиційно організовує Національний рух «Державницька ініціатива Яроша».
«ДІЯ вже вдруге долучається до цієї всесвітньої ініціативи Українців та організовує Stop Putin war in Ukrаine в містах України. По перше, ми мусимо збурювати наше суспільство, для якого війна вже стала рутиною, а загибель українських воїнів – простою статистикою. Окрім того, ми не можемо стояти осторонь цієї всесвітньої ініціативи української діаспори. Адже ці люди підтримують наших воїнів на передовій, допомагають вистояти перед ворогом забезпечуючи їх амуніцією, медикаментами та харчами. Тому, я вважаю, що це є нашим обов’язком», – зазначила одна з координаторів Stop Putin war in Ukrаine в містах України та координатор НР ДІЯ Львівщини Олена Живко.
Нагадаємо, друга акція, що її українська діаспора організувала у жовтні, була вдвічі більшою в порівнянні із першою і пройшла вже у 52-ох країнах та в 70-ти містах.
Національний рух «Державницька ініціатива Яроша» запрошує долучитися усі патріотичні організації до проведення акції, яка пройде 21 січня о 15:00 у ключових містах України.

About dobrovoltsi