Don't Miss
Home / Новини / Як вітали добровольців у Будинку офіцерів Збройних Сил України

Як вітали добровольців у Будинку офіцерів Збройних Сил України

Як вітали добровольців у Будинку офіцерів Збройних Сил України

До Дня українського добровольця наші кореспонденти підготували безліч матеріалів — зі спогадами, привітаннями, цікавими фактами. А в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України сьогодні відбулася насичена емоціями подія з відзначенням наших добровольців та нагородженням Героїв.

Про мужність, героїзм, самопожертву захисників держави говорила ведуча заходу, керівниця громадської організації «Об’єднання добровольців» Олена Живка, і її підтримували всі запрошені до виступів: добровольці, члени їхніх родин, військовослужбовці, керівники організацій і офіційних установ.

Заступник міністра у справах ветеранів України Олександр Терещенко, сам доброволець цієї війни, зокрема сказав, що завдяки таким людям, як присутні в залі, зрозумів, наскільки сильно можна любити свою країну, ненавидіти ворогів та бути готовим віддати в бою з ними життя.

«Об’єднання добровольців» вручило на церемонії нагороди, деякі — дітям і батькам, удовам загиблих воїнів. Присутні Герої, й самі увішані орденами і медалями, під час розповідей про побратимів іноді не стримували сліз. А рідних загиблих Героїв підтримували тривалими оплесками.

Після «офіційної» частини, яка не мала нічого спільного зі звичним офіціозом, до виступу запросили Ігоря Михайлишина, який презентував свою другу книгу: про війну, дружбу, бойове товариство, зраду, радість перемог — про все, чим наповнене життя воїна.

Директор Департаменту соціальної та гуманітарної політики оборонного відомства Назім Агаєв кореспонденту АрміяInform зазначив, що Міністерство оборони не може стояти осторонь ушанування добровольців.

— Це дуже важливо! І нині дійсно є багато зрушень стосовно добровольчого руху, — зауважив Назім Асафович. — Я згадував у своєму виступі, що завтра буде представлена Книга пам’яті в Залі пам’яті, де вже зазначені й прізвища добровольців, які не входили до складу державних силових структур.

Директор Департаменту впевнений, що наступного року в заході візьмуть участь і керівники держави.

Ще одна учасниця заходу, представниця організації «Об’єднання добровольців» Олена Горошко, вдова військовослужбовця, похвалилася сином, якого тримала на руках, і зазначила, що це і для дитини дуже важлива подія, коли  вшановують воїнів, зокрема і його батька.

 

— Ми кожного року стараємося згадати добровольців, організувати якісь урочистості, запросити наших знайомих… — розповіла пані Олена. — Ми   пам’ятаємо наших Героїв, пам’ятаємо про те, як добровольці встали на наш захист у найтяжчі, найнебезпечніші години для незалежності України.

Інформація з сайту: https://armyinform.com.ua/2021/03/yak-vitaly-dobrovolcziv-u-budynku-oficzeriv-zbrojnyh-syl-ukrayiny/?fbclid=IwAR3hgqMgd6P29ntrRHxhBSjm7CX2cpW-o3KSWgbxLGlf2imHSgt7CU60MWg

 

 

 

About dobrovoltsi

Bitcoin transaction accelerator