Home / Новини / Харків: судове засідання у справі бійців батальйону «Айдар»

Харків: судове засідання у справі бійців батальйону «Айдар»

14 червня у Жовтневому районному суді Харкова відбудеться слухання справи з приводу бійців батальйону «Айдар», яких звинувачують у вбивстві бойовиків на сході країни.

Судовий процес триває майже п’ять років, але за цей доволі не малий період часу судді навіть не спромоглися розпочати слухання справи. Тож без будь-яких доказів вини і вироку бійці продовжують перебувати під вартою.  Дивним є факт, що кримінальне провадження проти добровольців відкрили слідчі, які зараз працюють на окупованих територіях, а отже є прямими зрадниками України та її національних інтересів.  Природно виникає запитання — хто з чиновників грає на руку сепаратистам, є їхнім можливим спільником та робить усе для того, щоб справжні захисники держави продовжували знаходитися в СІЗО?

Зважаючи на усе це ми, бійці та активісти «Об’єднання добровольців», просимо усіх небайдужих прийти 14 червня об 11 годині до Жовтневого районного суду Харкова і домогтися від представників Феміди справедливого вироку. Навіть якщо бійці справді винні вони повинні понести законне покарання, а не перебувати за гратами без будь-якої юридично обґрунтованої причини.

About dobrovoltsi